KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14906139
nr 1490 6139
Erik Viktorson
(f. 1912), Sverige
Oljemålning, Man poserar. Signerad. Olja på pannå, 25x8 cm, yttermått inklusive ram: 41x22 cm
Erik Viktorson, svensk målare född 1912.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 september 2022
kl 18:26:43
150 kr